asd
Serwis gwarancyjny i pogwarancyjnyZestawy komputerowe dostosowane do potrzebInstalacja i konserwacja sieci komputerowych
Kategorie w sklepie NeCom

Promocje

TP-Link TL-SG2424 switch 24 portów Gb 4 combo SFP

TP-Link TL-SG2424 switch 24 portów Gb 4 combo SFP

Producent: TP-LINK

582,00
(473,17 netto)

Switch TP-Link TL-SL2428 24x10/100Mbps 4x Gigabit

Switch TP-Link TL-SL2428 24x10/100Mbps 4x Gigabit

Producent: TP-LINK

455,00
(369,92 netto)

Media konwerter TP-Link MC111CS WDM Fast Ethernet

Media konwerter TP-Link MC111CS WDM Fast Ethernet

Producent: TP-LINK

158,01
(128,46 netto)

TP-Link EAP120 AccessPoint 300Mb Gigabit PoE UniFi

TP-Link EAP120 AccessPoint 300Mb Gigabit PoE UniFi

Producent: TP-LINK

499,00
(405,69 netto)

Media konwerter TP-Link MC112CS WDM Fast Ethernet

Media konwerter TP-Link MC112CS WDM Fast Ethernet

Producent: TP-LINK

153,00
(124,39 netto)

Moduł SFP TP-Link TL-SM311LM MM LC duplex 550m

Moduł SFP TP-Link TL-SM311LM MM LC duplex 550m

Producent: TP-LINK

170,00
(138,21 netto)

TXM431-LR Moduł SFP+ LC 10GBase-LR

TXM431-LR Moduł SFP+ LC 10GBase-LR

Producent: TP-LINK

1 845,00
(1 500,00 netto)

Nowości

TP-LINK TL-MR3420 Router 3G GSM USB 300Mb

TP-LINK TL-MR3420 Router 3G GSM USB 300Mb

Producent: TP-LINK

132,00
(107,32 netto)

TP-LINK router ADSL2+ Archer D5 Wi-Fi AC 2xUSB

TP-LINK router ADSL2+ Archer D5 Wi-Fi AC 2xUSB

Producent: TP-LINK

399,00
(324,39 netto)

TP-LINK ARCHER C9 Dwuzakresowy Router AC1900 USB 3.0

TP-LINK ARCHER C9 Dwuzakresowy Router AC1900 USB 3.0

Producent: TP-LINK

649,00
(527,64 netto)

MINI ROUTER NANO TP-LINK TL-WR702N AP WiFi

MINI ROUTER NANO TP-LINK TL-WR702N AP WiFi

Producent: TP-LINK

84,00
(68,29 netto)

TP-Link TD-W8961ND NEOSTRADA NETIA 300Mbps ADSL

TP-Link TD-W8961ND NEOSTRADA NETIA 300Mbps ADSL

Producent: TP-LINK

119,00
(96,75 netto)

TP-LINK Archer D9 Dwuzakresowy Router ADSL2+ USB 3.0

TP-LINK Archer D9 Dwuzakresowy Router ADSL2+ USB 3.0

Producent: TP-LINK

699,00
(568,29 netto)



nvidia asus intel core amd acer genius