Serwis gwarancyjny i pogwarancyjnyZestawy komputerowe dostosowane do potrzebInstalacja i konserwacja sieci komputerowych

Switch TP-Link TL-SL2428 24x10/100Mbps 4x Gigabit

Kod produktu:

Switch TP-Link TL-SL2428 24x10/100Mbps 4x Gigabit

Dostępność: wysyłka w 24h

Producent: TP-LINK

455,00455,00
(369,92 zł netto)
Ilość
Zapytaj naszego konsultanta tlo

Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator

Opis produktu

Przełącznik Smart TL-SL2428,

24 porty 10/100 Mb/s + 4 porty gigabitowe



Wyróżnione funkcje:

  • 24 porty RJ45 10/100 Mb/s, 4 porty RJ45 10/100/1000 Mb/s, 2 sloty combo SFP
  • Rozbudowane funkcje zabezpieczające ruch sieciowy, w tym obsługa VLAN 802.1Q, Port Security oraz Storm Control umożliwiają skuteczne zabezpieczenie sieci lokalnej
  • Możliwość zoptymalizowania transmisji głosowych oraz wideo dzięki funkcjom QoS (L2/L3/L4) oraz IGMP snooping
  • Zarządzanie poprzez przeglądarkę internetową, obsługa SNMP oraz RMON umożlwiają wygodne zarządzanie urządzeniem

Zastosowanie produktu

Przełącznik Smart TL-SL2428 firmy TP-LINK wyposażony jest w 24 porty RJ45 10/100 Mb/s, 4 porty RJ45 10/100/1000 Mb/s oraz 2 gigabitowe sloty combo SFP. Urządzenie zapewnia dużą wydajność przesyłania danych, zaawansowane funkcje zabezpieczeń oraz QoS oraz rozbudowane funkcje zarządzania ruchem w warstwie drugiej.

Przełącznik TL-SL2428 jest ekonomicznym rozwiązaniem przeznaczonym dla małych i średnich firm. Posiada użyteczne funkcje zabezpieczające. Funkcja Storm Control chroni przed występowaniem zjawiska burzy rozgłoszeniowej pakietów Broadcast, Multicast oraz Unicast. Funkcja QoS (Quality of Service) dla warstw 2 do 4 zapewnia rozszerzone możliwości optymalizowania transmisji danych. Ponadto możliwość łatwego zarządzania poprzez przeglądarkę internetową oraz obsługa protokołów SNMP i RMON umożliwia szybką konfigurację i ograniczenie przestojów. Przełącznik TL-SL2428 stanowi idealne rozwiązanie dla grup roboczych i działów poszukujących ekonomicznych, szybkich przełączników brzegowych.

Zaawansowane funkcje QoS

Aby umożliwić jednoczesne płynne transmisje danych, głosowe oraz wideo, przełącznik wyposażony jest w rozbudowane funkcje QoS. W celu zapewnienia płynności przesyłania danych administrator może ustalić priorytety transmisji danych w oparciu o priorytet portów, protokoły 802.1P oraz DSCP.

Liczne funkcje konfiguracyjne warstwy drugiej

W celu zwiekszenia ilości możliwych zastosowań przełączniki TL-SL2428 wyposażone są w szereg funkcji zarządzania ruchem w warstwie drugiej, obejmujący obsługę VLAN 802.1Q, izolację portów, mirroring portów, STP/RSTP/MSTP, agregację portów oraz funkcję kontroli przepływu 802.3x. Dodatkowo wyposażony jest w liczne funkcje konserwacyjne, takie jak wykrywanie połączeń loop back, diagnostyka kabli oraz IGMP snooping. Funkcja IGMP snooping umożliwia inteligentne przesyłanie transmisji strumieniowych multicast tylko do określonych subskrybentów, a funkcje IGMP throttling oraz IGMP filtering skutecznie ograniczają dostęp do transmisji multicast dla niepowołanych użytkowników.

Rozbudowane możliwości zarządzania urządzeniem

Przełącznik TL-SL2428 jest urządzeniem łatwym w użytkowaniu i zarządzaniu. Oferuje wiele przyjaznych dla użytkownika możliwosci zarzadzania, takich jak intuicyjny graficzny interfejs użytkownika (GUI) obsługiwany poprzez przeglądarkę internetową. Obsługa protokołów SNMP (v1/2/3) oraz RMON umożliwiają urządzeniu wysyłanie komunikatów o nieprzewidzianych zdarzeniach oraz monitoring statusu urządzenia.

  • Liczne funkcje konfiguracyjne warstwy drugiej
  • Statyczna agregacja portów
  • VLAN - obsługa do 512 VLANów jednocześnie (z 4096 identyfikatorów VID )
  • STP/RSTP/MSTP
  • IGMP snooping
  • Funkcja QoS (Quality of Service)
  • 4 kolejki priorytetowania
  • Obsługa protokołu IEEE 802.1P
  • Obsługa protokołu DSCP
  • Funkcja ograniczania prędkości transmisji
  • Rozbudowane funkcje zabezpieczające
  • Obsługa funkcji Port security
  • Obsługa funkcji Storm control
  • Zarządzanie przez przeglądarkę internetową
  • SNMP v1/v2c/c3
  • RMON (grupy 1,2,3,9)
CECHY SPRZĘTOWE
Standardy i protokoły IEEE 802.3i,IEEE 802.3u,IEEE 802.3ab,IEEE802.3z,IEEE 802.3x,IEEE 802.1d,IEEE 802.1s,IEEE 802.1w,IEEE 802.1q,IEEE 802.1p
Porty 24 porty RJ45 10/100 Mb/s
(Autonegocjacja/Auto MDI/MDIX)
4 porty RJ45 10/100/1000 Mb/s
(Autonegocjacja/Auto MDI/MDIX)
2 gigabitowe sloty combo SFP
Okablowanie sieciowe 10BASE-T: Kabel UTP kat. 3, 4 lub 5 (do 100m)
100BASE-TX/1000Base-T: Kabel UTP kat. 5, 5e, lub wyższej (do 100m)
100BASE-FX:MMF,SMF
1000BASE-X: MMF, SMF
Bezwentylatorowy Tak
Wymiary (SxGxW) 440*180*44 mm (17.3*7.1*1.7 cala)
Zasilanie 100~240VAC, 50/60Hz
WYDAJNOŚĆ
Przepustowość 12.8 Gb/s
Tablica adresów MAC 8192
Szybkość przekierowań pakietów 9.5 Mp/s
FUNKCJE OPROGRAMOWNIA
Funkcja Quality of Service Obsługa priorytetowania 802.1p CoS/DSCP
Obsługa 4 kolejek priorytetowania
Harmonogram kolejek: SP, WRR, SP+WRR
Ograniczanie prędkości transferu w oparciu o port/przepływ danych
Cechy przełącznika warstwy 2 IGMP Snooping V1/V2/V3
Agregacja portów(Do 6 grup agregacji obejmujących do 4 portów każda)
STP/RSTP/MSTP
Filtrowanie/ochrona BPDU
Ochrona TC/Root
Wykrywanie połączeń loopback
Kontrola przepływu 802.3x
Sieci VLAN Jednoczesna obsługa do 512 VLAN z 4096 identyfikatorów VID
Listy kontroli dostępu L2~L4 package filtering based on source and destination MAC address, IP address, TCP/UDP ports
Bezpieczeństwo transmisji Port Security
Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control
Zarządzanie Interfejs przeglądarki internetowej (GUI),
SNMP v1/v2c/v3, zgodne z publicznymi bibliotekami MIB i prywatnymi bibliotekami MIB TP-LINK
RMON (grupy 1, 2, 3, 9)
Monitorowanie CPU
Port Mirroring
Aktualizacja firmware: poprzez przeglądarkę internetową
Diagnostyka: test VCT
Logi systemu, publiczne biblioteki MIB
INNE
Certyfikaty CE, FCC, RoHS
Zawartość opakowania TL-SL2428
Kabel zasilający
Instrukcja instalacji
Płyta CD
Zestaw elementów montażowych
Gumowe nóżki
Wymagania systemowe Microsoft® Windows® 98SE, NT, 2000, XP, Vista™ lub Windows 7, MAC® OS, NetWare®, UNIX® lub Linux.
Środowisko pracy Dopuszczalna temperatura pracy: 0℃~40℃ (32℉~104℉);
Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40℃~70℃ (-40℉~158℉)
Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, niekondensująca
Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%~90%, niekondensująca

nvidia asus intel core amd acer genius